Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń pod telefon:

+48 503 840 228

     

SolidGarage - Serwis samochodów Ford
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228

e-Mail:
serwis@solidgarage.pl

Oferta dla Klientów indywidualnych i Firm

Opis wszystkich etapów usługi serwisowej

 

Aktualności - lista tematów
  • 1
  • 2
  • 3
  • >>

To najważniejsze targi motoryzacyjne w Polsce. Nie być na miejscu oznacza, pozbawić się okazji do obejrzenia najnowszej oferty aut najważniejszych światowych producentów, które wkrótce w większości trafią do polskich salonów.

I tym razem zadano nam pytanie o naszą opinię na temat Forda. Konkretnie — bardzo popularnego Fokusa. Jego trzecia generacja to jedna z najbardziej wziętych propozycji producenta na krajowym rynku. Podzieliliśmy się więc uwagami na jej temat.

To tak blisko Warszawy, że wstyd byłoby nie skorzystać z możliwości obejrzenia zmagań kierowców. Planujemy dwie wizyty na tamtejszym torze. Przez weekend będą nam towarzyszyć motoryzacyjne emocje. Jeśli lubisz rajdy, to polecamy Ci to wydarzenie.

Naszą firmę wspiera wiele osób. Wśród nich jest Boguś, który jest twórcą naszego oficjalnego serwisu internetowego. Właśnie przyszedł na świat jego drugi syn. Jest więc okazja, żeby pogratulować, co też czynimy na pamiątkę wpisem do Aktualności.

Impreza była dla nas rozgrzewką kibicowską przed nadchodzącym sezonem najciekawszych rajdów samochodowych w Polsce, które obejrzymy w najbliższych miesiącach letnich. Jak co roku czekamy na nie z dużymi oczekiwaniami.

Już od czterech lat celebrujemy nadchodzące Święta Wielkanocne wspólnym spotkaniem. W tym roku zrobiliśmy to również w jednej z warszawskich restauracji.  Wieczór miał się zakończyć o północy, lecz przeciągnął się prawie do trzeciej nad ranem.

Właśnie z tego powodu pod koniec grudnia, czyli w dniach 27-29, w obu halach warsztatowych SolidGarage będą prowadzone przeglądy urządzeń serwisowych na poszczególnych stanowiskach roboczych, połączone z pracami konserwacyjnymi.

Sprawdź stan zawieszenia swojego Forda przed okresem jesienno-zimowym. Mamy dla Ciebie zachętę w postaci darmowego przeglądu elementów układu jezdnego i - w razie wykrycia usterek — tańszej naprawy. Zapraszamy do SolidGarage.

Cieszymy się, że możemy Cię poinformować o przygotowaniu nowego stanowiska obsługi w naszym serwisie. Od teraz będziemy we własnym zakresie ustawiać geometrię kół w każdym samochodzie.

Wkrótce wyruszamy na Rajd Rzeszowski 2017.Tej imprezy nie pomijamy. To stały punkt w naszym kalendarium kibica. Zaletą Rajdu Rzeszowskiego są nie tylko wyścigowe auta, lecz także możliwość spotkania się ze znajomymi fanatykami motoryzacji i pobyt z rodzinami w pięknych okolicach Podkarpacia.

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj