Co doceniali w naszych usługach dotychczasowi Klienci?

Dowiedz się, jakie są nasze atuty? Zebraliśmy je na podstawie informacji zwrotnych od Klientów korzystających z naszych usług diagnostyki, naprawy i serwisowania samochodów marki Ford.

Otwartość na Kontakt

Przede wszystkim, rozmawiamy z naszymi Klientami. Rozumiemy ich potrzebę zasięgnięcia porady. Wyjaśniamy zakres napraw koniecznych i opcjonalnych. Pomagamy w optymalizacji ceny naszej usługi przez dobór części, które sprawdziliśmy w danym modelu auta podczas wielokrotnych montaży.

Jeżeli zachodzi taka konieczność, naprawiamy samochód w ekspresowym terminie, lecz nie kosztem jakości usługi. Pracujemy w trybie dwuzmianowym, co eliminuje czynnik zmęczenia. W przypadku gdy nie możemy zagwarantować krótkiego czasu naprawy, dostarczamy auto zastępcze.

Zapracowani Klienci bardzo chętnie korzystają z możliwości odprowadzenia przez nas naprawionego samochodu do domu lub miejsca pracy. Jest to duże udogodnienie, tym bardziej że dopasowujemy się do dnia i godziny, które pasują naszemu Klientowi.

Gwarancja ceny usługi serwisowej

Gwarantujemy że cena, którą podajemy przed rozpoczęciem usługi serwisowej, będzie identyczna po jej zakończeniu. Oczywiście istnieją przypadki, kiedy w trakcie naprawy okazuje się, że konieczna jest wymiana dodatkowego elementu i nie można jej odłożyć na później. Nie mamy na to wpływu, lecz pomimo tego staramy się pomóc również w takich przypadkach. Wówczas przedstawiamy naszym Klientom różne opcje cenowe części zamiennych, które rekomendujemy ze względu na jakość, a to z kolei ułatwia podjęcie decyzji.

Prowadzimy przejrzystą politykę cenową. Każdy nasz Klient po zakończeniu usługi otrzymuje dokładny wykaz części wykorzystanych podczas naprawy oraz liczbę standardowych roboczogodzin, które poświęciliśmy na naszą pracę.

Standardowa liczba roboczogodzin określa maksymalny czas, jaki można przeznaczyć na usługę serwisową. Przykład: inna standardowa liczba roboczogodzin przewidziana jest na wymianę sprzęgła, a inna na wymianę tarcz hamulcowych.

Skuteczność w trudnych naprawach

Usunęliśmy wiele skomplikowanych usterek mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych w Fordach, które powstały w wyniku:

 • niekontrolowanego zużycia elementów samochodu;
 • wcześniejszych błędów diagnostycznych i przeprowadzenia nie tej naprawy, co trzeba;
 • nieprawidłowego doboru lub montażu części zamiennych albo wyposażenia dodatkowego.

W niektórych przypadkach byliśmy kolejnym z rzędu warsztatem podejmującym się danej naprawy, lecz, jak się potem okazywało - na szczęście ostatnim.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
 • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
 • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
 • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

 • mechanika samochodowa
 • elektryka  samochodowa
 • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

 • wulkanizacja
 • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj