Dostawa naprawionego samochodu 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu

Naprawa samochodu może być dla Ciebie kłopotliwa czasowo. Rozumiemy to. Dlatego staramy się zminimalizować związane z nią niedogodności.

 • Pracujesz do późnych godzin wieczornych?
 • Nie masz wolnej chwili na tak wiele rzeczy, a co dopiero na odbiór samochodu w ciągu godzin pracy naszego serwisu?

Mamy dla Ciebie dogodne rozwiązanie!

Na Twoje życzenie dostarczymy Ci naprawiony samochód do dowolnego miejsca w Warszawie lub w jej okolicy.

Oczywiście dopasujemy się do pory dnia lub nocy, w której odbiór auta będzie dla Ciebie najbardziej dogodny. Wystarczy że odpowiednio wcześniej poinformujesz nas o takiej potrzebie. Najlepiej w momencie przekazywania samochodu do naprawy.

Standardowo naszą usługę realizujemy w odległości do 30 km od centrum stolicy, ale w miarę naszych możliwości dostarczamy też samochody do odleglejszych miejsc. Jeśli więc mieszkasz dalej, to też nie wahaj się nas zapytać o możliwość odprowadzenia Twojego auta po naprawie.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
 • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
 • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
 • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

 • mechanika samochodowa
 • elektryka  samochodowa
 • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

 • wulkanizacja
 • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj