Jak powstał nasz serwis samochodowy?

Witamy Cię na oficjalnej stronie internetowej serwisu samochodowego SolidGarage. Dowiedz się więcej o nas i o naszych usługach serwisowych dla właścicieli aut marki Ford.

Od 10 lat zajmujemy się zawodowo obsługą samochodów oraz ich naprawami i zmianą wyposażenia, natomiast niezawodowo robimy to, odkąd w naszym życiu pojawiły się pierwsze zainteresowania.

Motoryzacja ukierunkowała nasze wykształcenie i życie zawodowe. Obaj ukończyliśmy technikum o profilu samochodowym. Potem rozpoczęliśmy swoje pierwsze prace w warsztatach mechanicznych, gdzie nabieraliśmy doświadczenia w szerokim zakresie obsługi serwisowej.

Zanim otworzyliśmy własną Firmę, jeden z nas – Grzegorz – sprawował kierownicze stanowisko w poprzednim miejscu pracy. W ten sposób zdobył doświadczenie w zarządzaniu zespołem mechaników, przepływem części zamiennych, realizacji zleceń i obsłudze klientów indywidualnych oraz flotowych. To było dla nas impulsem, żeby się usamodzielnić zawodowo. Zależało nam na tym z trzech podstawowych powodów:

 • chcieliśmy być bardziej aktywni i rozwijać się dalej w dziedzinie mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej, po prostu – mówiąc żargonowo – „lubimy kręcić śrubą”, zamiast siedzieć za biurkiem;
 • mieliśmy już sprawdzone zasady, jak można obsłużyć klienta, by chętnie polecił innym nasze usługi, więc uznaliśmy, że czas je wdrożyć w swojej firmie;
 • własny biznes, to możliwość decydowania o wyborze specjalizacji – bazując na doświadczeniu wielu lat pracy, wybraliśmy Fordy.

Tak powstał SolidGarage – serwis samochodowy ukierunkowany na wszechstronne naprawy, diagnostykę oraz doposażanie aut marki Ford.

Jesteśmy fanami motoryzacji. Mamy na swoim koncie starty w Konkursowych Jazdach Samochodem (KJS) poparte skromnymi sukcesami. W wolnym czasie przemierzamy Polskę wzdłuż i wszerz, zaliczając praktycznie każdy rajd w naszym kraju. Zdążyliśmy tym zarazić swoje rodziny i wielu znajomych.

Jazda na czas w warunkach zimowych. Za kierownicą Grzesiek, pilotuje Jarek.   Nasz Fiat 126p, w którym dwukrotnie zwiększyliśmy moc silnika.
     
Krótki film z zeszłorocznego wyjazdu na Mazury, który zorganizowaliśmy dla naszych rodzin. Część ujęć zrobiliśmy na odcinkach specjalnych Rajdu Polski 2014.

Dlaczego akurat Ford?

Lubimy te samochody jako mechanicy i użytkownicy. Pracowaliśmy przy ich serwisowaniu najdłużej i znamy je najlepiej. Dlatego chętnie podejmujemy się również trudnych napraw, i to nie tylko mechanicznych, ale również elektronicznych, czy programowania modułów. Jesteśmy dobrze przygotowani sprzętowo do swoich usług. W ciągu kilku ostatnich lat zainwestowaliśmy znaczne środki oraz czas w zakup i opanowanie obsługi zaawansowanej aparatury testującej, której używamy podczas diagnostyki, napraw i doposażania Fordów naszych Klientów.

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego warsztatu i z góry dziękujemy za Twoje zaufanie.

Grzegorz Zarzycki
Jarosław Ożóg

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
 • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
 • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
 • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

 • mechanika samochodowa
 • elektryka  samochodowa
 • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

 • wulkanizacja
 • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj