Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń pod telefon:

+48 503 840 228

     

SolidGarage - Serwis samochodów Ford
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228

e-Mail:
serwis@solidgarage.pl

Oferta dla Klientów indywidualnych i Firm

Opis wszystkich etapów usługi serwisowej

 

Jedziemy na rajd do Słomczyna 23-24 czerwca 2018

To tak blisko Warszawy, że wstyd byłoby nie skorzystać z możliwości obejrzenia zmagań kierowców. Planujemy dwie wizyty na tamtejszym torze. Przez weekend będą nam towarzyszyć motoryzacyjne emocje. Jeśli lubisz rajdy, to polecamy Ci to wydarzenie.

Niedawno byliśmy na wyścigu w Toruniu, potem odwiedziliśmy kilka odcinków specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego. Teraz czas na Słomczyn. Jednak na tym się nie skończy. Do końca lata odbędzie się jeszcze kilka imprez, na które się udamy z ludźmi z naszego serwisu, znajomymi, ale też z rodzinami — bo z najbliższymi również chętnie wybieramy się w Polskę i łączymy takie wydarzenia z wakacjami lub krótkimi urlopami.

Przy okazji wrzucamy dwa zdjęcia z Rajdu Nadwiślańskiego 2018. Przepraszamy za słabą jakość. Fotografowaliśmy smartfonem z nienajlepszym aparatem. ;-)

Przemek na Rajdzie Nadwiślańskim 2018.
Wierny kibic rajdowy i nasz dobry kolega Przemek. Na co dzień zasiada w znacznie większych samochodach z długą naczepą i ładowności do kilkudziesięciu ton. Razem z Przemkiem mamy za sobą już dobrych kilka imprez w całej Polsce.

Rajd Nadwiślański, edycja 2018.
Wieczorny relaks na bulwarze wiślanym w Kazimierzu Dolnym w gronie znajomych. Wszyscy kibicujemy krajowym kierowcom a za kilka lat nasze dzieciaki będą jeździć na takie imprezy same. Przynajmniej mamy taką nadzieję... ;-)

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

  • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
  • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
  • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
  • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

  • mechanika samochodowa
  • elektryka  samochodowa
  • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

  • wulkanizacja
  • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj