Możliwość korzystania z samochodu zastępczego w czasie naprawy

Naprawa samochodu może być dla Ciebie kłopotliwa. Oznacza na przykład, brak możliwości szybkiego przemieszczania się z miejsca na miejsce w sprawach zawodowych. Rozumiemy to i dlatego w naszym serwisie pomyśleliśmy o samochodach zastępczych.

Posiadamy dwa Fordy Focus i Forda Mondeo

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z opcji samochodu zastępczego i masz możliwość zaplanowania terminu naprawy, zgłoś się do nas z wyprzedzeniem kilku dni i poinformuj nas o tym. Wówczas będziemy mieli możliwość zarezerwowania dla Ciebie jednego z naszych aut.

Pamiętaj, ilość naszych samochodów zastępczych jest ograniczona, więc uprzedź nas o chęci rezerwacji odpowiednio wcześniej.

Dowiedz się więcej o samochodach zastępczych w niezależnym serwisie Forda - Solid Garage: Trzy samochody zastępcze Ford dla Klientów naszego serwisu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

  • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
  • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
  • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
  • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

  • mechanika samochodowa
  • elektryka  samochodowa
  • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

  • wulkanizacja
  • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj