Naprawa samochodów marki Ford

Naszym zdaniem, wąska specjalizacja w naprawach i serwisowaniu aut jednej i tej samej marki jest podstawą solidnej usługi. Przeczytaj, dlaczego tak uważamy?

Wiele koncernów motoryzacyjnych bazuje na tych samych częściach, które dostarczają do fabryk na pierwszy montaż wybrani dostawcy, ale to nie oznacza, że każdy współczesny samochód zbudowany jest tak samo. Nawet pomiędzy modelami tej samej marki istnieją różnice, które pojawiają się dopiero podczas ich serwisowania. Dlatego myślenie: skoro wiem, jak naprawić dany element w aucie „x”, to zrobię to równie dobrze w aucie „y”, jest według nas błędne.

To mówi nasza praktyka i to potwierdzają też przypadki naszych Klientów, którzy bezskutecznie naprawiali jedną nieskomplikowaną usterkę u kilku mechaników, tracąc czas i pieniądze nie przez swoje błędy.

Zamienniki

Pierwsze zaskoczenie może się pojawić podczas wyboru części zamiennych z tzw. zamienników. Wiemy z praktyki, że niezastąpione jest tu doświadczenie z wcześniejszych montaży powtarzanych wielokrotnie. Jest to najlepszy sposób na zweryfikowanie, jak sprawdza się dana część lub podzespół w konkretnym modelu auta.

Diagnostyka silnika 2.0 TDCI, Ford Mondeo mk3 Demontaż prawej półosi

Diagnostyka

Oddzielna sprawa to wykrywanie przyczyn usterek. Mamy praktykę w naprawach konkretnych modeli aut, więc szybciej rozpoznajemy, dlaczego występują niepożądane objawy. Dzięki temu od razu rozpoczynamy naprawę z prawie 100-procentowym prawdopodobieństwem całkowitej eliminacji problemu.

Diagnostyka silnika Ford Focus 1.6 16V 100KM

W serwisie samochodowym SolidGarage specjalizujemy się w obsłudze aut marki Ford w zakresie:

 • mechanicznym;
 • elektrycznym;
 • diagnostycznym;
 • programowania komputerów somochodowych (programowanie modułów);
 • zmiany wyposażenia samochodowego;
 • zmiany parametrów programowalnych.

Oferujemy też usługi wulkanizacyjne oraz serwis klimatyzacji samochodowych. I w tym przypadku naszą ofertę kierujemy do właścicieli aut wszystkich marek.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
 • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
 • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
 • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

 • mechanika samochodowa
 • elektryka  samochodowa
 • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

 • wulkanizacja
 • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj