Nasze certyfikaty i szkolenia

Dbamy o podnoszenie swoich kwalifikacji. Potwierdzają to certyfikaty i świadectwa szkoleń, w których uczestniczymy. Postęp w rozwoju motoryzacji jest bardzo szybki, więc nie możemy sobie pozwolić na stanie w miejscu, chcąc zapewnić poziom usług serwisowych na takim poziomie, na jakim tego od nas oczekujesz.

Zapoznaj się z certyfikatami i świadectwami szkoleń niezależnego serwisu samochodów Ford - Solid Garage:

Zaświadczenie o szkoleniu z działania systemów klimatyzacyjnych stosowanych w pojazdach mechanicznych.   Szkolenie z budowy, wymiany i regulacji elementów układu rozrządu oraz napędu pomocniczego.
     
Szkolenie z diagnostyki systemów Common Rail w silnikach o zapłonie samoczynnym.   Szkolenie z budowy, zasad działania, diagnozy i przyczym uszkodzeń kół zamochowych dwumasowych, sprzęgieł, hydraulicznych układów sterowania sprzęgłami.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

  • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
  • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
  • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
  • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

  • mechanika samochodowa
  • elektryka  samochodowa
  • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

  • wulkanizacja
  • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj