Nota prawna

Serwis internetowy www.solidgarage.pl jest własnością firmy Solid Garage:

Solid Garage Grzegorz Zarzycki
Aleje Jerozolimskie 228
02-495 Warszawa

NIP: 5632044247
REGON: 147125727

Treści zawarte w serwisie internetowym www.solidgarage.pl nie stanowią bezpośredniej oferty produktowo-usługowej. Powinny być traktowane wyłącznie jako pomoc przy podejmowaniu decyzji o zamawianiu wybranych produktów i usług.

Strony tego serwisu internetowego zawierają najnowsze i aktualne informacje o naszej działalności. Treść stron oraz cała zawartość serwisu internetowego www.solidgarage.pl, tj. zdjęcia, filmy, nagrania, obiekty graficzne i pliki są chronione przepisami prawa autorskiego. Nie wolno ich rozpowszechniać ani publikować bez zgodny autora. Naruszanie praw autorskich jest zabronione i podlega odpowiedzialności cywilnej i karnej zarówno w kraju jak i za granicą.

Właścicielem wszystkich zdjęć i treści prezentowanych w serwisie internetowym jest firma Solid Garage Grzegorz Zarzycki.

Na przyszłość zastrzegamy sobie prawo do zmiany zapisu noty prawnej dotyczącej serwisu internetowego www.solidgarage.pl.

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj