Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń pod telefon:

+48 503 840 228

     

SolidGarage - Serwis samochodów Ford
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228

e-Mail:
serwis@solidgarage.pl

Oferta dla Klientów indywidualnych i Firm

Opis wszystkich etapów usługi serwisowej

 

O nas

Poznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Jak powstał nasz serwis samochodowy?
W tym artykule opowiadamy o naszej wspólnej pasji do motoryzacji, podejściu do naprawy aut, oraz idei założenia własnego warsztatu samochodowego.

   
 

Naprawa samochodów marki Ford
Dowiedz się, dlaczego specjalizacja w naprawach i obsłudze serwisowej samochodów jednej marki utrzymuje jakość naszych usług na wysokim poziomie?

   

Na czym polega nasze podejście do obsługi Klientów?
Klienci już podczas pierwszej wizyty w naszym warsztacie szybko orientują się, że nie unikamy pytań. Przeciwnie - chętnie wyjaśniamy przyczyny usterek, ustalamy zakres napraw koniecznych i opcjonalnych, doradzamy w wyborze optymalnych części zamiennych.

   

Co doceniali w naszych usługach dotychczasowi Klienci?
Powtórzyliśmy proces naprawy różnych modeli samochodów marki Ford po kilkaset razy. Nasi Klienci widzą to, doceniają po jakości wcześniejszych usług, i chętnie korzystają naszych porad serwisowych.

   
 

Do kogo kierujemy naszą ofertę serwisową samochodów marki Ford?
Z naszych usług korzystają Klienci indywidualni i firmowi. Dla każdej z grup mamy osobne oferty serwisowe. Udzielamy też rabatów cenowych dla stałych Klientów.

 
1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj