Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń pod telefon:

+48 503 840 228

     

SolidGarage - Serwis samochodów Ford
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228

e-Mail:
serwis@solidgarage.pl

Oferta dla Klientów indywidualnych i Firm

Opis wszystkich etapów usługi serwisowej

 

Nad ofertami

Oferty dla Klientów Indywidualnych i Flotowych

W przypadku stałych Klientów indywidualnych i Klientów flotowych udzielamy dodatkowych rabatów cenowych także od pozostałych naszych usług. O wszystkich szczegółach polityki rabatowej serwisu samochodów Ford SolidGarage dowiesz się:

 • dzwoniąc do nas pod numer telefonu: +48 503 840 228;
 • wysyłając zapytanie na nasz adres e-mail: serwis@solidgarage.pl
Aktualne promocje SolidGarage
 • 1
 • 2
 • >>

Twój diesel odpala coraz trudniej? Irytuje Cię codzienny poranny stres, bo nie wiesz czy na czas dotrzesz do pracy lub odwieziesz dziecko do szkoły? Jeśli tak, to przyjedź do naszego serwisu by pozbyć się kłopotu - i to po obniżonej cenie.


Już wkrótce ruszy sezon wymiany opon letnich na zimowe. Jeszcze miesiąc – półtora i ustawią się kolejki przed serwisami samochodowymi, świadczącymi taką usługę. Przeczytaj o naszej promocji.


Zauważyłeś na desce rozdzielczej swojego Forda palącą się kontrolkę silnika? Być może monit dotyczy błędu P269F, oznaczającego zatrzymanie procesu regeneracji filtra cząstek stałych DPF, które w konsekwencji prowadzi do jego zapchania się i całkowitego uszkodzenia podzespołu. Teraz taką userkę usuniesz skutecznie w naszym serwisie w bardzo atrakcyjnej cenie.


Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem używanego Forda, najpierw przyjedź do naszego serwisu i zweryfikuj, czy jego stan techniczny jest wart ceny podanej przez sprzedającego, i czy w ogóle auto jest godne Twojej uwagi. Teraz sprawdzamy odsprzedawane samochody w promocyjnej cenie 80 złotych. Dowiedz się, co dokładnie wchodzi w skład naszego przeglądu, i dlaczego warto go zlecić naszym serwisantom.


Jeśli komputer Twojego samochodu sygnalizuje błędy związane z prawidłowym działaniem systemów DPF, EGR lub niską wydajnością katalizatora, chętnie pomożemy Ci w skutecznej eliminacji ich przyczyn za atrakcyjną cenę.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
 • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
 • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
 • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

 • mechanika samochodowa
 • elektryka  samochodowa
 • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

 • wulkanizacja
 • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj