Regulamin serwisu

Zapoznaj się z regulaminem niezależnego serwisu Ford - SolidGarage.

REGULAMIN SERWISU I OGÓLNE WARUNKI WYKONYWANIA USŁUG.

  1. Wykonanie treści zlecenia obejmuje diagnozowanie stanu oraz wymianę części lub podzespołu.
  2. W przypadku drogich podzespołów przekraczających kwotę 800,00 zł netto, uważanych za skutek lub przyczynę powstania zgłoszonej do usunięcia usterki, serwis konsultuje wydatek z Klientem.
  3. Samochód po naprawie jest kontrolowany i sprawdzany podczas jazdy testowej w zakresie wykonywanej usługi.
  4. Serwis udziela gwarancji na montowane części na okres 12 miesięcy a na usługi na okres 6 miesięcy od daty wykonania usługi. Oddanie pojazdu do serwisu jest równoznaczne z przyjęciem i akceptacją warunków gwarancji.
  5. W przypadku dostarczenia części przez Klienta, powyższa gwarancja dotyczy wyłącznie poprawności procedur serwisowych.
  6. Wszystkie usługi wykonywane są w granicach obowiązującego prawa.
  7. W przypadku niewyrażenia zgody na zachowanie procedur serwisowych, automatycznie zostaje wyłączona gwarancja rękojmia zgodnie ze ze stosownymi przepisami prawa w tym zakresie.
  8. W przypadku braku akceptacji na obowiązujący w firmie regulamin pracy, umieszcza się odpowiednią notatkę na zleceniu naprawy, co do braku akceptacji poszczególnych punktów regulaminu, bądź informację o braku zgody na czynności serwisowe celem dostosowania pojazdu do stanu zgodnego z obowiązującym prawem dla układów lub podzespołów niesprawnych zgłoszonych lub zauważonych podczas naprawy.
  9. Warunkiem przyjęcia samochodu do serwisu w celu wykonywania czynności diagnostycznych lub naprawczych jest przedstawienie dowodu rejestracyjnego wraz z ważnym badaniem technicznym oraz aktualnym ważnym ubezpieczeniem OC.


Warszawa 02.01.2017.
Grzegorz Zarzycki

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj