Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń pod telefon:

+48 503 840 228

     

SolidGarage - Serwis samochodów Ford
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228

e-Mail:
serwis@solidgarage.pl

Oferta dla Klientów indywidualnych i Firm

Opis wszystkich etapów usługi serwisowej

 

Serwis samochodów Ford - Lista usług

Zobacz listę usług naszego serwisu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Przeglądy okresowe samochodów Ford
Otrzymasz od nas Protokół poprzeglądowy z dokładnym opisem stanu technicznego samochodu, który przyda Ci się podczas każdej kolejnej wizyty w serwisie lub w czasie odsprzedaży Twojego Forda.

   

Naprawa układów hamulcowych
Wymieniamy tarcze, klocki, bębny, linki, zaciski i skorodowane przewody hamulcowe. Przed przystąpieniem do naprawy dokładnie sprawdzimy wydajność hamowania Twojego Forda.

   

Naprawa układów zawieszenia
Naprawiamy zawieszenia zużyte podczas zwykłej eksploatacji lub zniszczone przez nagłe przeciążenia. Posiadamy wszystkie niezbędne części oryginalne oraz sprawdzone zamienniki.

   

Wymiana rozrządów
Wymieniamy układy rozrządów w silnikach benzynowych i wysokoprężnych zgodnie z zaleceniami producenta, jak i na podstawie oceny intensywności i sposobu użytkowania danego egzemplarza samochodu.

   

Wymiana sprzęgła
W naszym serwisie zweryfikujemy od ręki, czy sprzęgło w Twoim Fordzie powinno podlegać wymianie, która trwa w zależności od rodzaju silnika, od 4 do maksymalnie 8 godzin.

   

Naprawy elektryki samochodowej
Naprawiamy, wymieniamy oraz regenerujemy uszkodzony lub nieprawidłowo działający osprzęt elektryczny w samochodach marki Ford.

   

Diagnostyka komputerowa Fordów
Diagnozujemy komputerowo przyczyny usterek powodujących nieprawidłową pracę układów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych.

   

Programowanie komputerów samochodowych
Zajmujemy się programowaniem komputerowym Fordów w zakresie producenckim i ponadstandardowym (chip tuning). Otrzymasz od nas gwarancję usługi serwisowej.

   

Serwis klimatyzacji samochodowej
Przywracamy sprawność klimatyzacji samochodowych. Wykonujemy okresowe przeglądy oraz naprawy uszkodzonych lub zużytych części w układach.

   

Wymiana płynów serwisowych
Wymieniamy płyny serwisowe od ręki lub - w przypadku usług bardziej skomplikowanych, jak np. wymiany oleju w automatycznej skrzyni biegów - robimy to najczęściej w ciągu jednego dnia.

   

Wymiana opon i usługi wulkanizacyjne
Wymieniamy opony, naprawiamy je, lecz również doradzimy w ich zakupie. W naszym warsztacie powiemy Ci, jak wybrać optymalne opony do modelu Twojego samochodu.

   

Instalacja dodatkowego wyposażenia w Fordach
Specjalizujemy się w doposażaniu samochodów tej marki w dodatkowe urządzenia podnoszące komfort użytkowy, np.: światła halogenowe, czujniki parkowania, kamery cofania, zamki na pilota itd.

   

Remonty silników benzynowych i wysokoprężnych
Wykonujemy remonty całkowite i częściowe. Nasze usługi obejmują wymianę poszczególnych podzespołów na nowe albo ich regenerację.

   

Wymiana silników
Posiadamy stałych i sprawdzonych dostawców używanych silników. Pomagamy w zakupie i montażu optymalnych jakościowo jednostek napędowych.

   

Naprawa turbosprężarek
Niewyeliminowanie przyczyny usterki turbosprężarki doprowadzi do ponownej awarii podzespołu nawet po przejechaniu kilkuset kilometrów. W naszym serwisie ustalimy ją na pewno.

 
 
1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj