Szybka interwencja serwisowa

Chcemy ułatwić Ci dostęp do naszych usług w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie oraz w kłopotliwych sytuacjach awarii. Teraz umówisz się z nami na wizytę serwisową, którą zrealizujemy nawet tego samego dnia.

Przygotuj numer VIN swojego Forda

Po numerze VIN od razu zidentyfikujemy Twój samochód w naszej bazie danych, która dostarczy nam potrzebnych informacji do szybkiego wykonania usługi serwisowej.

Skontaktuj się z nami

Skoro zależy Ci na czasie, zadzwoń do nas, podaj numer VIN i określ powód wizyty. Od razu poinformujemy Cię, co zrobimy dalej by Twój samochód jak najszybciej wjechał na jedno z naszych stanowisk serwisowych.

Nagłe przypadki / Pomoc całodobowa

  • Spotkała Cię awaria samochodu na drodze?
  • Nie możesz odłożyć naprawy w czasie?
  • Potrzebna jest szybka interwencja naprawcza?

Pomożemy Ci w odholowaniu Twojego samochodu do naszego serwisu i jego naprawie od ręki lub w najkrótszym możliwym terminie, nawet do określonej godziny jeszcze tego samego dnia. W razie braku wolnego stanowiska serwisowego, zaproponujemy Ci samochód zastępczy.

Telefony awaryjne (24h/dobę przez 7 dni w tygodniu)

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

SolidGarage, Ford Serwis Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228.

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj