Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń pod telefon:

+48 503 840 228

     

SolidGarage - Serwis samochodów Ford
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228

e-Mail:
serwis@solidgarage.pl

Oferta dla Klientów indywidualnych i Firm

Opis wszystkich etapów usługi serwisowej

 

Wakacyjna promocja na bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego Twojego Forda

Od dziś do końca wakacji nasi serwisanci BEZPŁATNIE sprawdzą stan techniczny Twojego auta przed weekendową lub wakacyjną podróżą. Skontrolujemy przede wszystkim elementy mające wpływ na bezpieczeństwo:

 • układ kierowniczy;
 • układ hamulcowy;
 • zawieszenie;
 • stan ogumienia;
 • oświetlenie zewnętrzne.

Do uruchomienia akcji skłonił nas niecodzienny przypadek uszkodzenia opon na przedniej osi Mondeo MK4 wykryty podczas przeglądu w naszym serwisie. Dodajmy, że ku naszemu zdziwieniu, usterka dotyczyła opon „z górnej półki” jednego z czołowych producentów, z DOT-em z 2013 roku i zużyciem bieżnika na poziomie 50%.

Drogi Kierowco, poniżej załączamy zdjęcie ku przestrodze, które - mamy nadzieję - zadziała na Twoją wyobraźnię.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Skontaktuj się z nami już teraz i umów się na bezpłatny przegląd. W naszej promocji nie ma żadnego "haczyka". Oferując bezpłatny przegląd stanu technicznego Fordów do końca wakacji, budujemy zaufanie Klientów do naszego serwisu. Przyjedź i przekonaj się o tym.

Wykrycie pęknięcia opony na wewnętrznym rancie.
Użytkownik nie miał pojęcia o zagrożeniu, jakie stwarzały pęknięcia na rantach przednich opon w jego samochodzie. Dodajmy, że usterka była trudna do wykrycia, ponieważ występowała po wewnętrznej stronie i również dlatego, że pęknięcia nie pojawiały się na podnośniku bez nacisku na opony, lecz dopiero po opuszczeniu auta na dół. Całe szczęście udało się nam zauważyć nieprawidłowość i na czas ostrzec o niej naszego Klienta.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

 • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
 • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
 • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
 • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

 • mechanika samochodowa
 • elektryka  samochodowa
 • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

 • wulkanizacja
 • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj