Skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Zadzwoń pod telefon:

+48 503 840 228

     

SolidGarage - Serwis samochodów Ford
Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228

e-Mail:
serwis@solidgarage.pl

Oferta dla Klientów indywidualnych i Firm

Opis wszystkich etapów usługi serwisowej

 

Wyjazd na wyścigi samochodowe do Torunia

Impreza była dla nas rozgrzewką kibicowską przed nadchodzącym sezonem najciekawszych rajdów samochodowych w Polsce, które obejrzymy w najbliższych miesiącach letnich. Jak co roku czekamy na nie z dużymi oczekiwaniami.

Na zawodach w Toruniu byliśmy po raz pierwszy. Pomysł na wyjazd pojawił się spontanicznie. W sobotę dowiedzieliśmy się, że odbędzie się impreza, w niedzielę z samego rana byliśmy już w drodze do pięknego miasta Kopernika.

Na miejscu nie mieliśmy dużego problemu z zaparkowaniem firmowego Mondeo i już po kilkunastu minutach wygodnie obserwowaliśmy imprezę z wału ziemnego. Jazda odbywała się po krętym torze, więc było nie tylko głośno, ale i z piskiem opon. Czyli mieliśmy wszystko to, co lubimy.

Wyścig przypominał nam letnie imprezy i potraktowaliśmy go jako preludium do tego, co będzie się działo niedługo na kolejnych zawodach, które są stałym punktem naszych wakacyjnych wyjazdów.

Impreza zrobiła na nas miłe wrażenie po zimowych miesiącach niebytu, przerwanego jedynie stołecznym Rajdem Barbórki i zawodami w Słomczynie. Następne wydarzenie, w jakim weźmiemy udział już niebawem, bo za półtora tygodnia, będzie Rajd Nadwiślański 2018, który odbędzie się w okolicach Puław. Już nie możemy się doczekać.


Od lewej: Jarek Ożóg i Grzesiek Zarzycki. W tle tor wyścigowy na terenie Moto Parku Toruń.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

  • Jesteś zainteresowany usługą serwisową w Twoim samochodzie?
  • Chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat?
  • Zadzwoń do nas lub napisz e-mail.
  • Udzielimy Ci odpowiedzi od ręki lub w najkrótszym możliwym czasie.

Uwaga! Wszelkie informacje o szczegółach napraw oraz częściach zamiennych uzyskasz od naszego doradcy serwisowego Barbary Reja pod numerem telefonu: +48 503 840 228. Przed kontaktem przygotuj numer VIN swojego Forda.

Zapytaj nas o usługi:

   

Specjalizacja:

  • mechanika samochodowa
  • elektryka  samochodowa
  • programowanie komputerów
 

Specjalizacja:

  • wulkanizacja
  • serwis klimatyzacjiGodziny pracy:
pn-pt. 8:00 - 18:00

Adres e-mail:
serwis@solidgarage.pl

Grzegorz Zarzycki
+48 502 472 028
g.zarzycki@solidgarage.pl


Jarosław Ożóg
+48 509 642 122
j.ozog@solidgarage.pl

1_Slider

Programowanie komputerów Ford - Lista tematów

Poznaj zakres naszej oferty programowania funkcji w samochodach marki Ford. Dowiedz się, jak bez ingerencji mechanicznej podniesiemy komfort użytkowy Twojego samochodu.

Czytaj

Na naszym blogu znajdziesz przydatne porady eksploatacyjne, informacje o nowych ofertach, materiały multimedialne z napraw, oraz rozmaite tematy wokół motoryzacyjne, które mogą Cię zainteresować.

Czytaj

Zobacz listę usług naszego warsztatu mechanicznego, skierowanych do właścicieli samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

Czytaj

O nas - SolidGarage niezależny serwis FordPoznaj bliżej nasz warsztat i dowiedz się, dlaczego właśnie nam warto powierzyć naprawę Twojego samochodu?

Czytaj

SolidGarage to nie tylko usługi z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych, diagnostyki i tuningu, oraz  doradztwa serwisowego. Poznaj wszystkie mocne strony naszej oferty.

Czytaj