Nota prawna

Serwis internetowy SOLIDGARAGE został opracowany przez Inquise Inc, Delaware USA.

Łącząc się z witryną SOLIDGARAGE i przeglądając ją akceptujesz warunki i zastrzeżenia zawarte w tej nocie prawnej, polityce prywatności i polityce prywatności "cookies".

Treści zawarte w serwisie SOLIDGARAGE nie stanowią bezpośredniej oferty produktowo-usługowej. Mogą być traktowane jedynie jako pomoc przy podejmowaniu decyzji o zamawianiu wybranych produktów i usług.

Strona zawiera zawsze aktualne informacje o świadczonych przez SOLIDGARAGE usługach oraz produktach.

Treść stron internetowych oraz zawartość serwisu internetowego SOLIDGARAGE czyli zdjęcia, filmy, nagrania, obiekty graficzne i pliki są chronione przepisami prawa autorskiego. Nie mogą być rozpowszechniane ani publikowane bez zgodny autora. Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione i podlegają odpowiedzialności cywilnej i karnej zarówno w kraju jak i za granicą.

SOLIDGARAGE jest Firmą świadczącą usługi z zakresu mechaniki, elektryki i elektroniki samochodowej na terenie Polski.

Właścicielem wszystkich zdjęć i treści prezentowanych w serwisie internetowym jest firma SOLIDGARAGE z siedzibą w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 228.

Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości do zmiany zapisu noty prawnej SOLIDGARAGE.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry