Oferta dla flot firmowych Ford

Potrzebujesz elastycznej czasowo i sprawnej opieki serwisowej dla floty samochodowej Twojej firmy? Jeśli tak, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Specjalizujemy się w naprawach i przeglądach aut marki Ford dla biznesu.

Dlaczego warto powierzyć nam opiekę nad Twoją flotą Fordów?

SZYBKA REALIZACJA USŁUG SERWISOWYCH

Jesteśmy elastyczni czasowo. Zapewnimy Ci krótkie terminy interwencji serwisowych oraz ich szybką i skuteczną realizację. Pomożemy funkcjonować Twojej firmie bez przestojów.

TRUDNE NAPRAWY FORDÓW

Dzięki wąskiej specjalizacji w obsłudze aut tej marki, wykonamy dla Ciebie również najtrudniejsze naprawy ze względu na diagnostykę, poziom skomplikowania, czy trudną dostępność lub brak części zamiennych. Nie pozostawimy Cię samego nawet w najgorszych przypadkach awarii.

SAMOCHODY ZASTĘPCZE

Za każdy samochód z floty Twojej firmy, który pozostawisz u nas z powodu usterki lub przeglądu serwisowego, udostępnimy Ci auto zastępcze. Dzięki temu będziesz mógł bez zakłóceń kontynuować swoje działania biznesowe.

ZOPTYMALIZOWANA CENA SERWISU I NAPRAWY

Zoptymalizujemy koszty napraw Twoich samochodów weryfikując stan zużycia części w poszczególnych podzespołach. Powiemy Ci, które z nich z całą pewnością należy wymienić od razu, a którymi można się zająć w dalszym terminie. Przypomnimy Ci telefonicznie i poprzez e-mail o tym, że się zbliża.

PRZECHOWALNIA OPON ZIMOWYCH I LETNICH

Chętnie udostępnimy przestrzeń magazynową dla Twoich opon. Przechowamy je przez sezon letni i zimowy. Przypomnimy Ci też o optymalnym czasie ich wymiany. Wtedy zarezerwujemy dla Ciebie najbardziej dogodne terminy na przełożenie ogumienia.

DOSTĘP DO HISTORII SERWISOWANIA SAMOCHODÓW FIRMOWYCH

Zarchiwizujemy całą historię napraw Twoich Fordów. Dzięki temu będziemy mieć pełną kontrolę nad przebiegiem ich serwisowania. Oczywiście chętnie udostępnimy Ci ją od ręki, również w przypadku chęci zbycia przez Ciebie poszczególnych samochodów Twojej floty.

MYCIE SAMOCHODU FIRMOWEGO W PAKIECIE

Po każdej wizycie w naszym serwie, wymyjemy Twoje samochody, żeby prezentowały się dobrze będąc wizytówkami Twojej firmy.

Jeśli zostaniesz stałym Klientem flotowym SolidGarage, udzielimy Ci rabatu na usługi.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry