Nasze podejście do obsługi Klientów serwisu SolidGarage

Pierwszym filarem naszych relacji z Klientami jest otwartość na ich pytania. Drugim zaś – niewymuszona chęć do udzielania porad serwisowych. Dzięki temu właściciele Fordów, którzy korzystają z naszych usług, otrzymują od nas najbardziej racjonalne opcje napraw swoich samochodów.

Jeśli przyjedziesz do naszego serwisu, przekonasz się o tym od pierwszego kontaktu z nami. Chętnie Cię wysłuchamy i odpowiemy na Twoje pytania, np. o optymalne opcje części zamiennych, przebieg i czas danej usługi serwisowej, czy potencjalne przyczyny objawów, które zaniepokoiły Cię w Twoim samochodzie.

Na pytania dotyczące obsługi serwisowej odpowiadamy w praktyce od ręki. Jeśli jednak udzielenie odpowiedzi wymagać będzie diagnostyki Twojego samochodu, zrobimy to w najkrótszym możliwym czasie.

Na odpowiedź będziesz mógł poczekać w naszym biurze, gdzie serwujemy gratisową kawę i herbatę. A jeśli będzie Ci się spieszyć, zadzwonimy do Ciebie natychmiast po sprawdzeniu Twojego auta.

Zoptymalizujemy koszt naprawy Twojego Forda

  • Serwisując samochody wyłącznie tej marki, potrafimy szybko doprecyzować, jak skutecznie wyeliminować daną usterkę i zoptymalizować cenowo koszt takiej usługi.
  • Bierzemy przy tym pod uwagę najlepsze części zamienne w danym przedziale cenowym. Ich trwałość potwierdziliśmy podczas wcześniejszych montaży w takim samym modelu samochodu, jak Twój.
  • Określamy też naprawy niezwłoczne i opcjonalne – czyli takie, które można bezpiecznie przeprowadzić w późniejszym terminie. W takim przypadku powiemy Ci, kiedy warto się zgłosić do nas ponownie.

Jeśli już teraz masz pytania dotyczące Twojego samochodu, nie wahaj się i zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Chętnie na nie odpowiemy. Standardową naprawę wycenisz też łatwo, szybko i bezpłatnie przy pomocy tego formularza.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry