Co doceniali w naszych usługach dotychczasowi Klienci?

Poznaj atuty naszej oferty. Zebraliśmy je dla Ciebie korzystając z informacji zwrotnych od naszych dotychczasowych Klientów, których Fordy przechodziły w naszym serwisie badania diagnostyczne, naprawy i przeglądy techniczne.

Jesteśmy otwarci na kontakt

Chętnie rozmawiamy z naszymi Klientami. Rozumiemy ich ciekawość i potrzebę informacji. Dlatego wyjaśniamy im zakresy napraw koniecznych i opcjonalnych. Pomagamy też w optymalizacji kosztów usług oraz doborze części zamiennych o najlepszym stosunku ceny do jakości.

Prowadzimy też elastyczną politykę względem terminów wykonania usługi naprawczej lub serwisowej. W nagłych i niecierpiących zwłoki przypadkach, od ręki diagnozujemy usterki, naprawiamy samochody albo poddajemy je przeglądom technicznym. W przypadkach, gdy nie jesteśmy w stanie zagwarantować krótkiego czasu realizacji każdej z wymienionych usług, dostarczamy auto zastępcze.

Gwarantujemy niezmienną cenę usługi serwisowej

Cena, którą podajemy każdemu Klientowi na początku usługi, jest taka sama po jej zakończeniu. Czyli znana jest z góry. Cena ta może się zmienić tylko i wyłącznie wtedy, kiedy nasz Klient wyrazi na to zgodę. Taka sytuacja ma miejsce, gdy w trakcie naprawy okaże się, że konieczna jest niezwłoczna wymiana dodatkowego elementu. Wówczas informujemy o tym naszego Klienta i czekamy na jego decyzję. Sami nigdy jej nie podejmujemy.

Prowadzimy przejrzystą politykę cenową. Nasi Klienci po zakończeniu usługi zawsze otrzymują od nas wykaz wszystkich części użytych do naprawy oraz liczbę roboczogodzin potrzebnych do jej przeprowadzenia.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry