Jak dbamy o środowisko naturalne

Dostosowujemy się do norm i obowiązków, które mają na celu ograniczenie oddziaływania naszej działalności usługowej na środowisko naturalne. Staramy się, by była ona jak najmniej uciążliwa dla otoczenia.

  • Wszystkie zużyte płyny eksploatacyjne zbieramy i przechowujemy bezpiecznie na terenie naszej firmy, następnie przekazujemy je do profesjonalnej utylizacji.
  • To samo dotyczy zużytych części i elementów samochodów, które nie podlegają regeneracji – je również przekazujemy do utylizacji i recyklingu.
  • Filtry, które montujemy w samochodach Klientów, dostarczane są do naszego serwisu w cenie zawierającej podatek środowiskowy. Kupując je od certyfikowanych dostawców, pokrywamy jednocześnie koszt ich późniejszej utylizacji.
  • Nigdy nie napełniamy nieszczelnych instalacji klimatyzacyjnych w samochodach naszych Klientów. Po pierwsze, uważamy że jest to nieuczciwa praktyka wobec nich. Po drugie, nie chcemy, by czynnik chłodzący wydostawał się z uszkodzonych instalacji do atmosfery.
  • Nie instalujemy w samochodach seryjnych głośnych układów wydechowych, przekraczających normy hałasu.

Będąc fair dla środowiska naturalnego, jesteśmy też fair wobec Ciebie.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry