Udostępnimy Ci samochód zastępczy na czas naprawy

Nie możesz pozostać bez auta w czasie naprawy Twojego Forda? Nie musisz się o to martwić. Posiadamy aż osiem samochodów zastępczych dla Klientów naszego serwisu. Udostępnimy Ci jeden z nich, abyś mógł dalej normalnie funkcjonować.

Zaplanuj termin naprawy i wyjedź od nas samochodem zastępczym

Jeśli umówisz się z nami na usługę serwisową wcześniej, tj. w terminie od 2 do 7 dni, możesz być pewny, że przygotujemy dla Ciebie jednego z naszych Fordów.

Posiadamy modele Focus, Mondeo i Kuga, więc umożliwimy Ci wybór jednego z naszych aut. Jednak abyś mógł korzystać z konkretnego modelu Forda, zarezerwuj termin z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

Rozliczenie za udostępnienie samochodu zastępczego

Bazuje na stawce za każdy przejechany przez Ciebie kilometr danym modelem samochodu. Oferujemy inne stawki na modele Focus, inne na Mondeo i Kuga.

Nasze samochody zastępcze

  • Trzy Fordy Focus kombi TDCI;
  • Dwa Fordy Focus hatchback 1.6 VCT (benzyna);
  • Ford Mondeo sedan 2.0 Hybrid;
  • Ford Mondeo kombi TDCI;
  • Ford Kuga TDCI.

Jeśli zależy Ci na solidnej usłudze serwisowej Twojego samochodu i korzystaniu z auta zastępczego, skontaktuj się z nami już teraz telefonicznie lub poprzez e-mail.


Na zdjęciu część naszej floty samochodów zastępczych. Od prawej: Kuga TDCI, Modneo kombi TDCI, Mondeo sedan Hybrid, Focus kombi TDCI.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry