Otrzymasz od nas gwarancję na części zamienne i naprawę Twojego Forda

Zadbaliśmy o to, by zabezpieczyć Cię przed poniesieniem niechcianych kosztów, jeśli nasza usługa serwisowa okaże się nieskuteczna z powodu błędów w wykonawstwie lub usterek części użytych w trakcie jej wykonywania.

Jak działa nasza gwarancja na części zamienne

Zapewniamy Cię, że w razie wady dostarczonej przez nas części zamiennej do naprawy Twojego samochodu, jak również mogącej się zdarzyć z tego powodu usterki, pokryjemy koszty zakupu nowej części i jej wymiany.

Gwarancja naprawcza

Co w przypadku, gdy po naprawie Twojego samochodu usterka powróci dając te same objawy? Wówczas spróbujemy usunąć ją raz jeszcze lub – na Twoje życzenie – od ręki zwrócimy Ci koszty pierwszej naprawy. W drugim przypadku zrobimy to wtedy, gdy nawrót usterki będzie wynikiem błędu diagnostycznego naszego serwisu albo nieprawidłowo wykonanego montażu części zamiennych.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry