Nasz serwis znajduje się przy Południowej Obwodnicy Warszawy

Posiadamy bardzo dogodną lokalizację, więc szybko do nas dojedziesz z wielu miejsc stolicy i łatwo nas odnajdziesz. Jest to nasz atut, który doceniają Klienci.

Nasz serwis mieści się tuż obok węzła Salomea i miejsca przecinania się Alei Jerozolimskich z Drogą krajową nr 7 w przebiegu Południowej obwodnicy Warszawy.

W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja paliw Circle K* (kierunek Pruszków) i restauracja McDonald's*.

Jeśli mimo to będziesz mieć kłopot z trafieniem, zadzwoń do nas, a chętnie udzielimy Ci wskazówek dojazdu.

Mieścimy się pod adresem: 02-495 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 228. Lokalizacja GPS: 52.18897914824442, 20.91162980647856.

Zobacz na poniższych filmach jak do nas trafić:

Dojazd do serwisu od strony Pruszkowa

Dojazd do serwisu od Dworca Zachodniego

Dojazd do serwisu z Mokotowa


SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry