Podejmujemy się nietypowych i trudnych napraw samochodów Ford

Trafiają do nas Klienci z całej Polski. Są to osoby, którym nie udało się wyeliminować usterek w swoich samochodach lokalnie. Pomoc znalazły dopiero u nas, bo nie boimy się skomplikowanych napraw Fordów. Mamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę o serwisowaniu samochodów tej konkretnej marki.

Jeśli masz kłopot z poważną awarią swojego Forda i nigdzie nie możesz znaleźć pomocy w jej wyeliminowaniu, zgłoś się do nas. Nie odeślemy Cię z kwitkiem.

Chętnie zajmiemy się Twoim autem, by trwale usunąć pojawiający się w nim problem z mechaniką, elektryką lub elektroniką.

Prowadzimy skomplikowane naprawy w przypadkach trudnych ze względu na:

  • diagnozę przyczyny usterki;
  • złożoność i duży stopień skomplikowania prac naprawczych;
  • trudną dostępność lub brak części zamiennych.

Mamy na swoim koncie dziesiątki udanych napraw, z którymi nasi dotychczasowi Klienci mieli powracające problemy. Jeżeli nie straciłeś jeszcze cierpliwości do swojego Forda i chcesz dać mu kolejną szansę, to odwiedź nasz serwis.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry