Doradzamy Ci w zakresie napraw koniecznych i opcjonalnych Twojego Forda

Pomożemy Ci zapłacić za usługę serwisową Twojego samochodu tyle, ile faktycznie powinna kosztować. Jesteśmy doceniani przez Klientów za rzetelne doradztwo techniczne, które stanowi naszą wartość dodaną. Otrzymasz je od nas gratis, bo jest naszym standardem.

W naszym serwisie poważnie podchodzimy do kwestii optymalizacji ceny za usługę naprawczą. Nie jest bowiem sztuką obciążyć Klienta kosztami zbędnych wymian części zamiennych, czego nie chcemy. Przeciwnie – sztuką jest fachowa weryfikacja faktycznego ich zużycia i wzięcie na siebie odpowiedzialności za odroczenie wymiany.

Powiemy Ci więc, które naprawy:

  • trzeba przeprowadzić natychmiast;
  • a które można bezpiecznie odłożyć w czasie, i na jak długo.

W drugim przypadku określmy też jakie objawy mogą wskazywać na konieczność wymiany danej części, abyś mógł po ich wystąpieniu szybko zareagować i przyjechać do naszego serwisu.

Posiadamy doświadczenie i wszystkie niezbędne narzędzia diagnostyczne, aby bezpiecznie zasugerować Ci decyzję o bezzwłocznej lub opcjonalnej wymianie.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry