Twój Ford stanął? Zapewnimy Ci holowanie do naszego serwisu.

Nasza usługa powstała z myślą o niespodziewanej awarii Twojego Forda, która uniemożliwia Ci dotarcie nim do naszego serwisu w celu jego naprawy.

Jeśli jesteś właśnie w takiej sytuacji i znajdujesz się w Warszawie lub w promieniu do 30 km od jej centrum, skontaktuj się z nami.

Wyślemy do wskazanej przez Ciebie lokalizacji samochód, którym sprowadzimy Twojego Forda do nas w celu stwierdzenia przyczyny usterki i jej usunięcia.

Działamy bez zbędnej zwłoki. Dzięki holowaniu, zaoszczędzimy Twój czas na poszukiwanie transportu i tym samym przyspieszymy przywrócenie sprawności Twojego auta.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry