Jesteśmy otwarci na Twoje pytania dotyczące szczegółów napraw Fordów

Pamiętaj, że chętnie wysłuchamy i odpowiemy na Twoje pytania o objawy usterek, zakres i przebieg naszych usług serwisowych, czy dokładne ich ceny. Szanujemy to, że najpierw potrzebujesz zasięgnąć informacji, zanim podejmiesz decyzję o przekazaniu swojego Forda w ręce naszych mechaników.

Jak widzisz, zadbaliśmy o to, by na naszej stronie internetowej wszędzie pojawiały się dane kontaktowe serwisu SolidGarage. Zrobiliśmy to po to, żeby ułatwić Ci kierowanie do nas swoich pytań. Klienci naszego serwisu bardzo chętnie korzystają z takiej możliwości, gdy chcą poznać, np.:

  • wstępną diagnozę usterki;
  • warianty cenowe różnych części zamiennych;
  • czas potrzebny na naprawę (roboczogodziny);
  • przebieg interesującej ich usługi serwisowej.

Zastanawiając się nad wydaniem pieniędzy na naprawę Twojego Forda, masz święte prawo wiedzieć, za co dokładnie zapłacisz. Nie czekaj więc i skontaktuj się z nami już teraz.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry