Taniec z Panią Karową na zakończenie sezonu

Z przytupem zakończyliśmy sezon startem w 61 Rajdzie Barbórka w dniach 1-2 grudnia 2023. Sam udział w tej imprezie naszego teamu był już dla nas wielkim sukcesem, a co dopiero podium.

Nasza załoga SolidGarage rewelacyjnie spisała się na podsumowującym sezon sportów motorowych Rajdzie Barbórka. Zanotowaliśmy bardzo wysokie, trzecie miejsce na podium wśród kilkunastu samochodów startujących w klasie R3.

Tym razem oprócz pucharów, które odebraliśmy w warszawskim klubie Capitol, miejsce to dało nam możliwość startu w Kryterium Asów na ulicy Karowej. I tu poszło nam jeszcze lepiej, bo zajęliśmy drugie miejsce w klasie. Wydarzenie to było transmitowane, jak co roku, na ogólnopolskich kanałach motoryzacyjnych, co dawało nam dodatkową satysfakcję.

Załoga SolidGarage RallyTeam na starcie Rajdu Barbórka.

Fiesta w barwach Solid Garage na Karowej.

Oprócz samego ścigania domowy rajd był też świetną okazją do spotkania z Klientami, Partnerami i Przyjaciółmi naszego serwisu, którzy odwiedzili naszą strefę serwisową na warszawskim Bemowie i przy ul. Karowej.

Przez udział w motosporcie zaznaczamy pozycję marki SolidGarage na rynku motoryzacyjnym nie tylko w Warszawie, ale też w całej Polsce. Przygotowanie i obsługa samochodów użytkowanych w ekstremalnych warunkach rajdowych ma bezpośrednie odzwierciedlenie w poziomie obsługi Waszych aut spod znaku Forda przez naszych mechaników.

Nasza strefa serwisowa na Bemowie.

Przy okazji podsumowań nie sposób nie wspomnieć o przynajmniej jeszcze dwóch naszych sukcesach, w których mieliśmy swój udział, mianowicie serwisowaliśmy rajdowego Peugeota R2 Piotrka Kalinowskiego na wszystkich rundach Tarmac Master. Zdobył on tytuł mistrza w klasie Pro 2.

Piotr Kalinowski w towarzystwie małżonki odbiera puchar za tytuł mistrza w klasie Pro2 Tarmac Master.

Przygotowaliśmy również Forda Fiestę dla pana Jacka i jego syna, którzy startowali w tym roku w całym cyklu Super OES Toru Łódź. To zaowocowało pierwszym miejscem syna i trzecim ojca na koniec sezonu.

Puchary pana Jacka i jego syna Bartka za sukcesy w Super OES toru Łódź.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry