Sukces załogi SolidGarage RallyTeam!

Rewelacyjny występ zaliczyła nasza załoga w BSK Tech 8 Rajdzie Wikinga. Nieskromnie mówiąc, jesteśmy coraz lepsi. Obejrzyj zdjęcia z naszego, bardzo udanego udziału w tym wydarzeniu.

Paweł Hurko pilotowany przez Jarosława Ożóga, który tym razem rolę serwisanta zamienił na prawy fotel pilota Fiesty, zajął wysoką, siódmą pozycję w klasyfikacji generalnej i pierwszą w klasie piątej.

Zawody, w których udział wzięło ponad 100 (!) załóg z kilku krajów odbyły się w okolicach Dzierżoniowa w bardzo wymagających warunkach zimowych. Tym bardziej cieszy nas ich sukces.


Meta i zasłużone, pierwsze miejsce na podium.

Walka z czasem trwała nie tylko na odcinkach specjalnych, ale też w strefie serwisowej. Na ostatnim odcinku specjalnym pierwszej pętli rajdu doszło do awarii i nasza Fiesta zaczęła gubić płyn chłodniczy, co prowadziło do przegrzewania silnika. Podczas serwisu okazało się że uszkodzona jest chłodniczka oleju. Zapasową część mieliśmy oczywiście w naszym busie serwisowym, a nasi serwisanci wyrobili się w regulaminowym czasie 20 minut z jej wymianą.

Strefa serwisowa SolidGarage na wysokich obrotach.

Jazda w trudnych warunkach zimowych. Nie wszystkim załogom udało się ją ukończyć.

Postawa mechaników najwyraźniej uskrzydliła naszą załogę, bo po wyjeździe z serwisu Paweł i Jarek, jadąc "ośką" (w żargonie rajdowym samochodem napędzanym tylko na przednią oś) wygrali następny odcinek specjalny w klasyfikacji generalnej, zostawiając w tyle kilkanaście rajdówek z napędem na cztery koła.

Nasza Fiesta na trasie rajdu. Niektóre załogi bardziej płynęły niż jechały po nawierzchniach dróg.

Załoga coraz lepiej dogaduje się z samochodem, a nasi serwisanci nabierają olbrzymiego doświadczenia w najtrudniejszych warunkach eksploatacji samochodu. Naprawy, często skomplikowane i trudne, muszą być wykonywane nie tylko bardzo dokładnie, ale w też w szybkim tempie i ekstremalnych warunkach.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

powrót do góry