SolidGarage Rally Team - stworzyliśmy profesjonalny zespół rajdowy

Ruszyliśmy z nowym projektem teamu rajdowego pod hasłem SolidGarage Rally Team. Z amatorskiego ścigania poszliśmy w profesjonalne współzawodnictwo rajdowe. A wszytko pod egidą naszego serwisu.

Załoga w składzie Paweł Hurko i Marcin Roguski zaliczyła pierwszy występ w Tech-Mol Rally, który był pierwszą rundą cyklu Tarmac Masters 2023. Debiut zakończyliśmy na wysokiej drugiej pozycji w klasie Pro3.

Nasi zawodnicy startowali Fordem Fiestą R2

Samochód tej klasy to profesjonalna rajdówka z M-Sportu. Auto dysponuje wolnossącym silnikiem 1,6L, mocą około 200 KM i sekwencyjną skrzynią biegów, co daje piorunujące efekty na odcinkach specjalnych.

Mamy dużą frajdę nie tylko z jazdy naszych zawodników, ale również z przygotowywania i serwisowania topowej Fiesty R2 do rajdów.

Plany na ten sezon

Zakładamy udział w całym cyklu Tarmac Masters, który zalicza się do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska.

 

Kilka słów dla kibiców od Pawła Hurko.

Nasza rajdówka na starcie.

Strefa serwisowa SolidGarage.

Jazda w rajdzie.

Grzegorz Zarzycki czuwa nad stanem technicznym Fiesty.

Radość na podium z drugiego miejsca. Po lewej Marcin Roguski, po prawej Paweł Hurko.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

powrót do góry