Wesprzemy WOŚP podczas XXX Finału

Każdy pomaga jak może. My również. W czasie tegorocznego finału weźmiemy udział w dwóch imprezach. W trakcie jednej z nich na starcie staną aż dwa Fordy Fiesta w barwach naszego serwisu. To już kolejny finał, w trakcie którego wesprzemy szlachetną inicjatywę fundacji Jerzego Owsiaka, z czego bardzo się cieszymy.

Jutro, tj. 29 stycznia 2022 roku, wybieramy się do Chełma, gdzie przed główną galerią miejską odbywać się będzie wystawa samochodów sportowych oraz pokaz ratownictwa medycznego. W czasie wydarzenia będą zbierane środki na WOŚP.

Z kolei w niedzielę 30 stycznia, wystartujemy w barwach SolidGarage podczas zawodów na torze Moto Park Ułęż, w województwie Lubelskim (powiat Rycki). Pieniądze ze sprzedaży wejściówek zostaną w całości przeznaczone na cele Orkiestry.

Czynimy ostatnie przygotowania przed wyjazdem, który nastąpi już dzisiaj wieczorem. Najpierw udamy się do Chełma, a w Niedzielę z samego rana do Ułęża.

Niedługo zaprezentujemy zdjęcia z obu imprez w naszym dziale Aktualności.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

powrót do góry