Dostosowaliśmy Fiestę naszego Klienta do jazdy sportowej

Nasz znajomy jest zapalonym amatorem jazdy sportowej na czas. Chętnie bierze udział w różnych zawodach na terenie Polski. Dotychczas robił to swoim Renaultem Megane. Teraz przesiadł się do Forda Fiesty Mk7 ST, który dostosowaliśmy w naszym serwisie do jego potrzeb hobbystycznych. Jest już pierwszy tego efekt, czyli zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej i drugiego w swojej klasie podczas super sprintu „Puchar jesieni”, zorganizowanego przez Automobilklub Chełmski.

Fiesta trafiła do naszego serwisu w standardzie fabrycznym. Dokonaliśmy w niej szeregu modyfikacji. Pozbyliśmy się całego wyposażenia wewnętrznego i fabrycznych foteli, które zastąpiliśmy kubełkowymi, zmieniając od razu pasy na dedykowane. Odchudzenie Fiesty jest pierwszym etapem przeróbek. W dalszej kolejności zajmiemy się zawieszeniem, hamulcami i układem wydechowym. W środku zamontujemy również klatkę. Auto już teraz daje dużo radości podczas jazdy, ale wkrótce będzie jeszcze lepiej.

Nasz Klient wykręcił nim ostatnio trzeci wynik w klasyfikacji generalnej zawodów zorganizowanych przez Automobilklub Chełmski, a także drugie w swojej klasie. Został za to nagrodzony dwoma pucharami. Zatem podwójna satysfakcja dla niego. Ale dla nas również. Jesteśmy w pewnym sensie współautorami tego sukcesu.

Zdjęcie z toru w Łodzi. Tutaj nasz Klient również ukończył jazdy zajmując trzecie miejsce na podium.

Obejrzyj film, na którym widać zmagania sportowe Fiestą zmodyfikowaną w naszym serwisie.


SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

powrót do góry