Witaj w mobilnej wersji strony internetowej SolidGarage

Unowocześniliśmy dla Ciebie naszą ofertę w Internecie. Chcemy, żebyś miał do niej łatwiejszy dostęp. Dlatego zainwestowaliśmy w nową wersję strony internetowej naszego serwisu. Od teraz będziesz mógł łatwo korzystać z niej przy pomocy swojego smartfona lub tabletu. Dostosowaliśmy ją zarówno do systemu Android, jak i iOS.

Właśnie wystartowała nowa, mobilna wersja naszej strony internetowej. Zawsze inwestowaliśmy dużo czasu w dzielenie się z Tobą naszą wiedzą o serwisowaniu i naprawczych samochodów marki Ford za pośrednictwem Internetu. Jednak spora część publikowanych przez nas informacji nie docierała skutecznie do użytkowników urządzeń mobilnych. Od teraz to się zmieni.

Masz teraz wygodny dostęp do naszej strony internetowej nie tylko na komputerze stacjonarnym lub laptopie, ale też na smartfonie i tablecie.

Co do warstwy informacyjnej nowej strony, to będziemy podejmować jeszcze więcej wysiłku niż dotychczas, by dzielić się z Tobą ciekawymi artykułami na temat czynności serwisowych i stosowanych przez nas metod napraw Fordów.

Wierzymy, że ułatwi Ci to identyfikację bolączek Twojego samochodu i zachęci Cię do przekazania go w ręce naszych mechaników.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry