Świadczymy usługi wulkanizacyjne w autach marki Ford

Dysponujemy dwoma zautomatyzowanymi stanowiskami roboczymi do wymiany i wulkanizacji opon w Fordach naszych Klientów. Świadczymy także usługę sezonowego magazynowania opon zimowych i letnich na terenie naszego serwisu.

W skład naszych usług wulkanizacyjnych wchodzi:

  • wymiana opon;
  • naprawa opon;
  • sprzedaż nowych opon;
  • doradztwo w wyborze optymalnych opon do Twojego modelu Forda i warunków jego eksploatacji.

Nie wszystkie typy opony sprawdza się równie dobrze w danym modelu Forda. Objawem tego jest np. nierównomierne zużywanie się bieżnika i głośna praca. Dobierzemy do Twojego samochodu optymalne opony, które zagwarantują Ci większe bezpieczeństwo i dłuższy przebieg.

Na zdjęciach powyżej przykład demontażu opony z alufelgi i usunięcia przedziurawienia.

Martwisz się stanem swoich opon? Nie zwlekaj! Zadzwoń do nas i umów się na wizytę w naszym serwisie. Szybko sprawdzimy przyczyny ich wyeksploatowania i ocenimy jego wpływ na poziom bezpieczeństwa jazdy Twoim Fordem.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry