Prowadzimy diagnostykę komputerową Fordów

Przyczyny usterek można wykryć przy pomocy diagnostyki komputerowej. Jeśli Twój samochód sprawia Ci trudności, np. z rozruchem silnika lub zauważyłeś jego nierówną pracę, to nie warto czekać ze sprawdzeniem powodów takich objawów.

Wykonujemy komputerową diagnostykę Fordów osobowych i dostawczych

Badanie to polega na odczycie zarejestrowanych kodów diagnostycznych usterek, zapisanych w pamięci modułów. Analizując działanie poszczególnych podzespołów samochodu podczas pracy w czasie rzeczywistym, określamy źródła nieprawidłowości. Dzięki temu możemy szybciej podjąć odpowiednie kroki naprawcze.

W ten sposób większość awarii wykrywamy od razu. Jednak w niektórych przypadkach, by postawić diagnozę musimy zdemontować wybrane podzespoły samochodu. Ale wtedy również, postawienie diagnozy nie wydłuża się w sposób znaczący.

Jeśli Twój samochód się nie uruchamia, skorzystaj z naszej usługi szybkiego holowania do serwisu SolidGarage.

Diagnostyka IDS i weryfikacja uszkodzonych elementów czujnika ciśnienia różnicowego.

Naszą specjalizacją jest serwis oraz naprawa mechaniczna, elektryczna i elektroniczna Fordów. Bez obaw podejmujemy się także skomplikowanych, czasochłonnych i wieloetapowych napraw.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry