Serwisujemy instalacje klimatyzacyjne w Fordach

Zauważyłeś, że Twoja klimatyzacja działa z mniejszą wydajnością lub nie chłodzi w ogóle? Jeśli tak, to nadszedł czas na jej przegląd.

Specjalizujemy się w serwisowaniu i naprawach samochodów osobowych i dostawczych marki Ford. Z naszych usług chętnie korzystają Klienci indywidualni i flotowi.

Jeśli zależy Ci na czasie, to od ręki sprawdzimy wydajność i szczelność pracy Twojej klimatyzacji, by nie narażać Cię na niepotrzebny koszt napełniania uszkodzonego układu.

Nie nabijamy nieszczelnych Klimatyzacji. Uważamy to za nieuczciwe wobec Klientów i szkodliwe dla środowiska naturalnego.


Wymiana filtra nawiewu kabiny w Fordzie Mondeo mk4.

Podłączenie przewodów stacji obsługi klimatyzacji.

Odczytywanie parametrów układu.

W przypadku, gdy nie odnajdziemy żadnych nieprawidłowości w układzie klimatyzującym Twojego Forda, wówczas odgrzybimy go (ozonowanie) i nabijemy czynnikiem chłodzącym, zgodnie ze wskazaniami producenta.

W odwrotnej sytuacji, wykrytą usterkę usuniemy w najkrótszym możliwym czasie, który zależeć będzie od złożoności naprawy. Nieprawidłowości w działaniu klimatyzacji usuwamy zwykle w ciągu kilku godzin lub maksymalnie do trzech dni roboczych.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry