Instalujemy dodatkowe wyposażenie w Fordach

Chciałbyś zwiększyć komfort i bezpieczeństwo jazdy Twoim Fordem? Zapraszamy Cię do naszego serwisu. Specjalizujemy się w doposażaniu aut tej marki w urządzenia, które podnoszą jakość ich codziennej eksploatacji.

Jeśli odczuwasz, że standardowe wyposażenie Twojego Forda jest niewystarczające i że brakuje Ci dodatkowych funkcji w czasie jazdy, to sprawdź na poniższej liście nasz zakres doposażenia:

  • dedykowane światła do jazdy dziennej;
  • kamery cofania (dzień/noc);
  • czujniki parkowania (przód/tył);
  • światła halogenowe;
  • stacje multimedialne (łączność z Internetem).

Udzielamy gwarancji zarówno na wymienione wyżej urządzenia, jak i usługę ich instalacji

Jeśli na naszej liście nie znalazłeś wyposażenia, które chciałbyś mieć w swoim samochodzie, skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci od ręki, czy możemy je dla Ciebie zainstalować.

 

Zobacz na filmie przykład montażu świateł do jazdy dziennej.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry