Wymieniamy płyny serwisowe w Fordach

Robimy to zgodnie z wytycznymi producenta dla danego modelu Forda i na podstawie oceny bieżącego ich zużycia. Wymian dokonujemy w czasie napraw poszczególnych układów samochodu, kiedy jest to niezbędne.

Wykorzystujemy wyłącznie płyny serwisowe o identycznych parametrach, jakie podaje producent dla danego modelu Forda.

Stosujemy zalecane przez niego:

  • oleje silnikowe;
  • oleje skrzyni biegów;
  • płyny hamulcowe;
  • płyny chłodnicze.

Posiadamy własne zaplecze magazynowe z szerokim zapasem płynów serwisowych, co skróci czas ich wymiany w Twoim Fordzie.

Wymieniamy również olej w automatycznych skrzyniach biegów typu PowerShift. Oferujemy taką usługę w atrakcyjnej cenie. Udzielamy też rabatów stałym Klientom naszego serwisu, którzy dokonują u nas regularnych wymian co 60 tys. km przebiegu.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry