Wykonujemy przeglądy okresowe samochodów marki Ford

Usługa dotyczy aut osobowych i dostawczych. Przeglądy wykonujemy po określonym przebiegu. W czasie czynności serwisowych wymieniamy zużyte podzespoły, a także wykonujemy naprawy konieczne i opcjonalne.

Po oględzinach otrzymasz od nas protokół z przeglądu. Będzie zawierać opis stanu najważniejszych podzespołów Twojego samochodu. W dokumencie znajdziesz informacje o zużyciu hamulców i elementów zawieszenia, a także stanie jakościowym i ilościowym płynów eksploatacyjnych, w tym:

  • zawilgoceniu płynu hamulcowego;
  • krzepnięciu płynu chłodniczego;
  • poziomie i stanie oleju silnikowego oraz skrzyni biegów.

W protokole zawrzemy również informacje o ewentualnych przeciekach, jeśli stwierdzimy je podczas przeglądu.

Wynik badania technicznego w formie pisemnego wykazu, ułatwi Ci bieżące kontrolowanie stanu technicznego Twojego samochodu. Kopię protokołu z przeglądu zarchiwizujemy w bazie danych naszego serwisu. W razie zagubienia oryginału, będziemy mogli go odtworzyć i uzupełnić historię Twojego auta.

Podczas przeglądów bazujemy nie tylko na wytycznych producenta, ale również na własnym doświadczeniu. Odnosi się to, np. do wymiany hamulców i rozrządów. Należy je podejmować po sprawdzeniu faktycznego stanu ich zużycia, który wynika ze sposobu eksploatacji danego egzemplarza auta. Zatem w trakcie przeglądów ustalamy, które wymiany można odłożyć w czasie, a które należy przeprowadzić przed okresem zaleconym przez producenta.

Informacje z protokołu będziesz mógł wykorzystać ponownie podczas kolejnego przeglądu lub naprawy w naszym serwisie. Przydadzą Ci się również podczas odsprzedaży Twojego auta.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry