Wymieniamy silniki benzynowe i dieslowskie w Fordach

Chętnie ocenimy czy remont Twojego silnika jest wykonalny i opłacalny, ale też, czy nie bardziej korzystna finansowo dla Ciebie, będzie wymiana całej jednostki napędowej. Przeczytaj więcej o naszej usłudze.

Niektóre typy silników w samochodach marki Ford stwarzają ograniczenia remontowe, co powoduje, że ich naprawa metodą rzemieślniczą jest albo niewykonalna, albo nieopłacalna. Wówczas pozostaje do wyboru wymiana całej jednostki napędowej.

W ramach naszej usługi powiemy Ci, która opcja wchodzi w grę w przypadku Twojego samochodu. Jeśli zaś zajdzie konieczność wymiany całego silnika, wówczas zakupimy dla Ciebie używaną jednostkę napędową, uprzednio weryfikując jej stan techniczny, a następnie zamontujemy ją w Twoim Fordzie.

Prowadzimy od lat współpracę ze stałym dostawcą używanych części zamiennych do Fordów, w tym również silników benzynowych i wysokoprężnych tej marki.

  • Montujemy używane silniki Ford w jak najlepszym stanie technicznym i o jak najniższym przebiegu.
  • Przed zakupem jednostki napędowej, uruchamiamy ją i diagnozujemy komputerowo.
  • Każdy silnik sprawdzamy też pod kątem wycieków, pęknięć, osadów i nagarów.

Udzielimy Ci gwarancji na naszą usługę.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry