Wymieniamy sprzęgła w Fordach

Dwa najczęstsze objawy zużycia sprzęgła to mniejsza sprawność podczas przyspiesza lub – co ma miejsce w przypadku Fordów z silnikami diesla – dodatkowe odgłosy od koła dwumasowego. Jeśli takie objawy zaobserwowałeś w swoim aucie, warto je sprawdzić pod kątem stanu sprzęgła.

Układ sprzęgła, który działa prawidłowo, nie emituje żadnych dźwięków. Również pedał daje się lekko wciskać, a po jego zwolnieniu do około połowy, samochód na płaskim terenie rusza sam, bez pedału gazu.

Jeśli tak się nie dzieje, to zapraszamy Cię do naszego serwisu. Sprawdzimy od ręki, czy winę za te objawy ponosi sprzęgło w Twoim aucie, a jeśli tak, to czy jego wymaga musi nastąpić od razu.

  • W przypadku, gdy przegląd potwierdzi zużycie sprzęgła, wtedy od ręki dopasujemy nowy zestaw naprawczy na podstawie numeru VIN Twojego samochodu.
  • Do wyboru będziesz mięć części oryginalne lub zamienniki, które sprawdziliśmy pod względem wytrzymałości i kultury pracy w czasie setek montaży w różnych modelach Fordów.

Wymiana sprzęgła w Fordach z silnikami benzynowymi trwa u nas od 3 do 4 roboczogodzin. W samochodach z silnikami diesla, czynność ta zajmuje nam 6-8 roboczogodzin.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry