Naprawiamy układy elektryczne Fordów

Jeśli zauważyłeś w swoim samochodzie dziwne objawy ze strony układów elektrycznych, kontroli trakcji lub silnika, warto się nimi bliżej zainteresować i zwrócić się o pomoc do naszego serwisu.

Zasięg usterek, jakie mogą powodować układy elektryczne w samochodzie, jest bardzo szeroki.

Najczęstsze ich objawy to:

  • kontrolki wyświetlające się bez powodu na tablicy rozdzielczej;
  • nierównomierna praca silnika;
  • utrata mocy silnika (w nowszych Fordach przejście w tryb awaryjny do 30% mocy);
  • niewłaściwe działanie układów ABS, ESP, SRS,
  • nieprawidłowe działanie świateł zewnętrznych, oświetlenia kabiny, zamków drzwi, mechanizmów domykania szyb i szyberdachu.

Choć takie naprawy są powszechnie uważane za trudne i czasochłonne, my wykonujemy je chętnie. Zajmujemy się nimi na tyle często, by nawet po wyżej wymienionych objawach szybko wskazać na ich przyczyny i je wyeliminować.

Posługujemy się również sprzętem diagnostycznym w celu znalezienia przyczyn wadliwego działania układów elektrycznych lub dla potwierdzenia naszych przypuszczeń.

Jeśli Twój Ford trafi do nas z jedną z takich usterek, możesz być pewny, że wyjedzie z naszego serwisu naprawiony.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry