Remontujemy silniki benzynowe i wysokoprężne Ford

Wykonujemy remonty metodą rzemieślniczą tych silników marki Ford, które ze względu na swoją konstrukcję, dają taką możliwość w zakresie małym lub generalnym.

Zakres naszej usługi obejmuje:

  • naprawy głowic;
  • wymianę pierścieni tłokowych;
  • naprawę układów korbowo-tłokowych.

Nie wszystkie jednostki napędowe marki Ford można remontować w dowolnym zakresie, ale też, nie każdy remont jest opłacalny. Wtedy zamiast niego korzystniejszy finansowo jest montaż silnika używanego. Chętnie zweryfikujemy to, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. W ten sposób pomożemy Ci zoptymalizować koszt takiej usługi serwisowej.

Poza remontami, wymieniamy również całe silniki benzynowe i dieslowskie.

Przed zakupem używanej jednostki napędowej bierzemy na siebie ocenę jej stanu technicznego. To oznacza, że zdejmiemy z Ciebie ryzyko montażu silnika nadmiernie zużytego lub wadliwego. Oczywiście udzielimy Ci gwarancji na usługę takiej wymiany.

SLIDER

Nasze Atuty

Poznaj atuty naszej oferty. Zadbaliśmy o nie, aby ułatwić Ci skorzystanie z naszych usług. Chcemy, żebyś czuł zadowolenie nie tylko z jakości serwisu i napraw Twojego Forda, ale także wysokiego poziomu obsługi, o który dbamy w relacjach z naszymi Klientami.

czytaj

Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz administratorów flot firmowych. Poniżej znajdziesz wykaz wszystkich usług serwisowych SolidGarage dla samochodów osobowych i dostawczych marki Ford.

czytaj

O nas

Dowiedz się, jak powstał nasz warsztat obsługi serwisowo-naprawczej, dlaczego specjalizujemy się w naprawie samochodów jednej marki Ford i jakie mamy ku temu kwalifikacje.

czytaj

powrót do góry